Poslednji postovi

Kompanija Iva Razvoj se bavi razvojem softverskih i mobilnih aplikacija. Vodimo računa o svakom segmentu poslovanja, što pokazuju iskustva zadovoljnih klijenata i zaposlenih.

U potrazi smo za Business Developer-om na teritoriji Srbije. Pozicija podrazumeva razvoj poslovanja i razvijanje strateških partnerstava na tržištu kao i rad sa odeljenjima firme u cilju pospešenja strategija rasta poslovanja i prodajnih procesa.

Opis posla:

• Razvoj poslovanja i razvijanje strateških partnerstava na tržištu

• Promocija usluga kompanije uz kontinuirano pronalaženje novih klijenata

• Predstavljanje usluga kompanije (POS rešenja za maloprodaju, za knjigovodstvo i drugim industrijama)

• Kreiranje razvojnog plana, poslovnih strategija i procesa

• Rad sa odeljenjima firme u cilju pospešenja strategija rasta

• Organizovanje i vođenje sastanaka sa postojećim i potencijalnim klijentima

• Briga o prodajnom postupku, identifikovanje novih kanala prodaje

• Istraživanje i praćenje tržišta i prepoznavanje potencijalnih klijenata

• Formiranje i vođenje prodajnog tima

Potrebna znanja i veštine:

• Najmanje 3 godine iskustva u razvoju poslovanja i prodajnih procesa

• Odlične komunikacione i pregovaračke veštine

• Organizacione i analitičke veštine

• Samoinicijativa i upravljanje vremenom

• Strateško razmišljanje i razumevanje poslovnog razvoja

• Poznavanje izrade strategija i poslovnih planova

• Vozačka dozvola B kategorije

Šta mi nudimo:

• Rad u pozitivnom radnom okruženju

• Rad na dugoročnim projektima

• Odlični finansijski uslovi

• Mogućnost napretka i usavršavanja

Pridružite nam se!

Pošaljite nam svoj CV ili nas kontaktirajte na posao@ivarazvoj.com  za sve dodatne informacije.

Cenimo vaše zanimanje za našu kompaniju. Zbog velikog broja prijava koje primamo, biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.